Vážení rodiče, milí žáci,

vzhledem k pokračujícím mimořádným opatřením jsme připravili některé změny. Asi tou největší je zavedení elektronických žákovských knížek po dobu distančního vzdělávání. Další změnou je zavedení konzultačních hodin a s nimi některé další aktivity v rámci vzdělávání.

Níže najdete rozvrh online hodin, který bude platit od pondělí 8. března 2021.

Chtěli bychom všechny žáky naší školy požádat, aby své povinnosti plnili svědomitě a odpovědně. Víme, že celková současná situace je velmi náročná. Vyžaduje vynaložené úsilí navíc a přináší i některé komplikace. Snažme se je překonat (i s pomocí učitelů jednotlivých předmětů nebo třídních učitelů) a nezpůsobit si problémy v nadcházejícím tříčtvrtletním období.

Až se vrátíte do školy, což si velmi přejeme, čeká vás ve škole několik novinek, které vás jistě překvapí a potěší. A nezapomeňte, že i vaši rodiče to mají velmi náročné, pomozte jim! Rodičům děkujeme za spolupráci, až na několik málo výjimek je skvělá.

Věříme, že společně toto náročné období zvládneme a brzy se vrátíme do školy

Budete-li potřebovat poradit se školními záležitostmi, můžete psát na e-mail zsresslovahlinsko@zsresslova.cz nebo volat na telefon 725 079 334 (ředitel školy).

Přejeme Vám všem dostatek síly k překonání všech současných problémů a především pevné zdraví.

Rozvrh online výuky od 8. 3. 2021