Program webinářů - říjen 2021- květen 2022 (vždy v čase 17:00-18:30):

26.10. 2021     Rizika virtuální komunikace a kyberšikany

23.11. 2021     Krize jako posílení vztahů v rodině

09.12. 2021     Emoční a sociální vývoj mozku dítěte

18.01. 2022     Rizika sociálních sítí

22.02. 2022     Přání v partnerských vztazích

15.03. 2022     16 maličkostí, na které bychom neměli při výchově dětí zapomínat

19.04. 2022     Fakta a mýty o drogách

24.05. 2022     Stres a relax

Jak se přihlásit? Čtěte dole zde na stránce.  :)                                               ZŠ Resslova

Vážená paní, vážený pane, milí rodiče,

rád bych Vás tímto pozval na pravidelnou sérii webinářů O rodině a vztazích, které jsme připravili ve spolupráci s Poradnou pro rodinu Pardubice a Centrem celoživotního vzdělávání.

Z pohodlí Vašeho domova se tak můžete setkat se zkušenými odborníky na dané téma. Jednotlivá online setkání jsou zaměřena na aktuální poznatky a trendy ve výchově dětí, rizikové situace, se kterými se děti setkávají, ale také na to, jak lze  překonat a využít krize v rodinných a partnerských vztazích nebo jak efektivně zvládat stres, který je nedílnou součástí našich životů.

Webináře jsou určeny pro širokou veřejnost, ale i odborní pracovníci, kteří pracují s rodinami, zde mohou nalézt inspiraci nebo odpovědi na některé otázky. Přínosné mohou být také pro rodiny, se kterými pracují sociální i zdravotní služby, a které řeší některý z diskutovaných problémů – prosíme, sdílejte jim informace o webinářích. Nebude se jednat o tzv. „suchou teorii“, ale především o praktické tipy, které může využít každý.

Přestože účast na webináři bude pro účastníky anonymní (bez identifikačních údajů vč. obrazu i zvuku) bude možné v závěru setkání položit lektorovi písemný dotaz.

Více informací o jednotlivých tématech a lektorech, stejně jako link pro přihlášení  k online sledování, naleznete  ZDE  a také na  www.krajprorodinu.cz

S přáním hezkých dnů

Pavel Šotola

člen Rady Pardubického kraje