Vysvědčení a organizace výuky od 25. 01. 2021

Vážení rodiče, milí žáci,

dle sdělení MŠMT bude výuka v týdnu od 25. ledna 2021 pokračovat v režimu jako dosud.

Ve čtvrtek 28. ledna mělo být (v případě prezenční výuky) vydáno žákům hodnocení (vysvědčení) za první pololetí školního roku 2020/2021. Bohužel bude vydáno pouze žákům prvního a druhého ročníku, kteří mají v současné době jako jediní prezenční výuku.

Ostatním žákům (3. – 9. ročníků) bude hodnocení sděleno třídními učiteli online způsobem. Zákonným zástupcům bude třídními učiteli vydán výpis z vysvědčení. Všichni zákonní zástupci žáků od třetího do devátého ročníku budou kontaktováni třídními učiteli a budou jim tak sděleny termíny vydávání výpisů. Termíny budou naplánovány na dny 28. 01. (čtvrtek) a 29. 01. 2021 (pátek) - vždy nejméně dvě hodiny v dopoledních hodinách a dvě hodiny v odpoledních hodinách. Výpis z vysvědčení bude vydávat třídní učitel.

Zákonní zástupci, kteří se nebudou moci dostavit v tyto dny, si budou moci výpis z vysvědčení vyzvednout v pondělí 01. 02. 2021 od 07.00 hodin do 17.00 hodin. V tento den budou výpisy vysvědčení vydávat netřídní učitelé.

Žákům devátého ročníku (resp. jejich rodičům při vydání hodnocení) budou zároveň vydány tiskopisy přihlášek na střední školy.

Vchod do školy je možný pouze z Resslovy ulice. Zvoňte na sborovnu. Učitelé za Vámi přijdou dolů a výpisy Vám vydají. Epidemiologická situace nám bohužel neumožňuje, abychom zvali další osoby do prostor školy. V případě zájmu zákonného zástupce třídní učitel zhodnotí i dosavadní práci žáka (v pondělí 01. 02. 2021 ale nebudou přítomni třídní učitelé).

V pátek 29. 01. 2021 jsou pololetní prázdniny, online výuka nebude probíhat. Pololetní prázdniny mají i žáci prvního a druhého ročníku.

V případě potřeby pište na adresu zsresslovahlinsko@zsresslova.cz

Děkujeme za spolupráci.