VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2023/2024
Září 2023
Futsalový turnaj
2. místo (vybraní žáci z 9. tříd)
Říjen 2023
Vyhodnocení sběru papíru za školní rok 2022/2023
1. místo Dřevíkovská Markéta (5. B)
2. místo Borovec Filip (1. A)
3. místo Dostál Michal (2. B)
Přírodovědný klokan (školní kolo)
1. místo Petr Jiří (9. A)
2. místo Durdil Miroslav (9. B)
3. místo Čáslavský Pavel (9. B)
Logická olympiáda
Šebková Anežka (4. A) - postup do krajského kola
Listopad 2023
Zimní pětiboj
1. místo Soukupová Natálie (9. A)
Vyhodnocení sběru kaštanů
1. místo Šebková Anežka (4. A)
2. místo Laštůvková Petra (4. B)
3. místo Peňáz Ondřej (7. A)
Dějepisná olympiáda (školní kolo)
1. místo Petr Jiří (9. A)
2. místo Gregor Vojtěch (9. A)
3. místo Čáslavský Pavel (9. B)
Leden 2024
Dějepisná olympiáda (okresní kolo)
3. místo Gregor Vojtěch (9. A)
Únor 2024
Recitační soutěž 2. - 3. tříd (školní kolo)
1. místo Čápová Melinda (3. B)
2. místo Teislerová Barbora (3. B) a Vašková Tereza (3. A)
3. místo Žaloudková Emma (2. A), Peňázová Betty (2. B) a Morkusová Eliška (3. B)
Plavecké závody
Kategorie 6. - 7. tříd (dívky)
1. místo Tichá Denisa (7. A)
2. místo Štůlová Amálie (6. B)
Kategorie 6. - 7. tříd (chlapci)
1. místo Žák Jakub (7. B)
Březen 2024
Recitační soutěž 4. - 5. tříd (školní kolo)
1. místo Solčanská Anna (5. A) - postup do okresního kola
2. místo Šebková Anežka (4. A)
3. místo Teplá Tereza (4. B)
Recitační soutěž 6.- 7. tříd (školní kolo)
1.místo Štůlová Amálie (6. B) - postup do okresního kola
2. místo Severýn Patrik (7. A)
3. místo Ehrenberger Michal (7. B) a Víšek Ondřej (7. B)
Recitační soutěž 8. - 9. tříd (školní kolo)
1. místo Soukupová Natálie (9. A)
2. místo Šustrová Anna (9. A)
3. místo Vomlelová Klára (9. A)
Olympiáda v anglickém jazFotoyce
Kategorie 3. tříd
1. místo Božková Sophia (3. A)
2. místo Malivánková Františka (3. B) , Kopecká Martina (3. B)
3. místo Teislerová Barbora (3. B)
Kategorie 4. - 5. tříd
1. místo Ďuračková Leontýna (5. A)
2. místo Šebková Anežka (4. A), Pavlíková Johanka (4. A)
3. místo Solčanská Anna (5. A)
Kategorie 6. - 7. tříd
1. místo Hussey Amelie (7. B)
2. místo Víšek Ondřej (7. B)
3. místo Ročeň David (7. B)
Kategorie 8. - 9. tříd
1. místo Čáslavský Pavel (9. B)
2. místo Vácha Daniel (8. A)
3. místo Vácha Ladislav (8. A)
Fotografická soutěž
1. místo Bouška Jonáš (9. A)
2. místo Štěpánek Oliver (2. A)
3. místo Jehličková Štěpánka (2. A)
Recitační soutěž (okresní kolo)
1. místo Čápová Melinda - postup do krajského kola
Matematický klokan
Kategorie Cvrček (2. - 3. třídy)
1. místo Štěpánek Oliver (2. A)
2. místo Vamberská Viktorie (3. A)
3. místo Picek Radim (2. A)
Kategorie Klokánek (4. - 5. třídy)
1. místo Bonaventurová Ester (5. A)
2. místo Solčanská Anna (5. A)
3. místo Šebková Anežka (4. A)
Duben 2024
Recitační soutěž (krajské kolo)
Čápová Melinda - čestné uznání
Matematický klokan
Kategorie Benjamin (6. - 7. třídy)
1. místo Brabencová MIriam (7. B), Palečková Amálie (7. B)
2. místo Malivánková Anděla (6. B) , Vodrážková Nela (6. B)
3. místo Gregor Šimon (7. A)
Kategorie Kadet (8. - 9. ročník)
1. místo Cempírková Hana (9. B), Málek Jakub (9. A)
2. místo Durdil Miroslav (9. B)
3. místo Vácha Daniel (8. A)