Napište nám: zsresslovahlinsko@zsresslova.cz

Základní škola
Resslova Hlinsko

Zřizovatel
 město Hlinsko

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2021/2022

Únor 2022

Olympiáda ze zeměpisu (školní kolo)

1. místo  Vojtěch Remeš (8.B)

2. místo  Tomáš Jandík (8.B) 

3. místo  Jan Pokorný (8.A)

    Olympiáda z dějepisu (školní kolo)

    1. místo  Vojtěch Remeš (8.B)

    2. místo  Tomáš Jandík (8.B) 

    3. místo  Ondřej Sůva (9.A),

    Lyžařské závody (Hlinsko)

    Kategorie 1. tříd 

    3. místo  Jakub Pecina (1.A)

    Kategorie 2. a 3. tříd (dívky)

    3.místo  Adriana Hebká (2.B)

    Kategorie 2. a 3. tříd (chlapci)

    1. místo Vít Bárta  (3.A)

    Kategorie 4. a 5. tříd (dívky)

    1. místo  Ema Bártová (5.B)

    Kategorie 4. a 5. tříd (chlapci)

    2. místo Matouš Ježek (5.B)

    Březen 2022

    Recitační soutěž (školní kolo)

    Kategorie 1. tříd 

    1. místo  Melinda Čápová (1.B) - postup do okresního kola

    2. místo  Tereza Brabencová (1.B) a Kateřina Bulenová (1.A)

    3. místo  Adam Tomášek (1.A), Pavel Adel (1.A) a Adéla Ceplová (1.A)

    Kategorie 2. - 3. tříd 

    1. místo  Anna Solčanská (3.A), Anežka Šebková (2.A) a Helena Ptáčková (2.B)  - postup do okresního kola

    Kategorie 4. - 5. tříd

    1. místo  Michal Ehrenberger (5.B) - postup do okresního kola

    2. místo  Patrik Severýn (5.A)

    3. místo Eliška Solčanská (5.A) a Ondřej Víšek (5.B)

    Recitační soutěž (okresní kolo)

    3. místo  Michal Ehrenberger (5.B) - postup do krajského kola

    Čestné uznání: Melinda Čápová (1.B) a Anežka Šebková (2.A)

    Matematický klokan (školní kolo)

    Kategorie Cvrček 

    1. místo  Anežka Šebková (2.A) 

    2. místo  Petr Pospíšil (2.B) 

    3. místo  Eliška Sodomková (2.A)

    Kategorie Klokánek

    1. - 2. místo  Kateřina Pospíšilová (5.B) a Karolína Dočekalová (5.B)

    3. - 4.  místo  Miriam Brabencová (5.B) a Nela Vodrážková (4.B)

    Kategorie Benjamin

    1. místo  Adrian Škroch (7.B) 

    2. místo  Daniel Severin Štorek (7.A) 

    3. místo  Jakub Málek (7.A)

    Kategorie Kadet

    1. místo  Jiří Navrátil (9.A) 

    2. místo  Hana Sekyrová (8.B) 

    3. místo  Pavlína Kočová (8.A)

    Duben 2022

    Matematický klokan (okresní kolo)

    3. místo  Anežka Šebková (2.A) 

    Florbalový turnaj 

    1. místo  družstvo 1. stupeň ZŠ Resslova 

    1. místo  družstvo 2. stupeň ZŠ Resslova

    OVOV (okresní kolo)

    Jednotlivci:

    2. místo Ema Bártová (5.B) + postup do krajského kola

    3. místo  Nela Dostálová (    ) 

    3. místo  Vít Novosad (4.  )

    Družstvo 2. stupně - postup do krajského kola