Napište nám: zsresslovahlinsko@zsresslova.cz
OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Základní škola
Resslova Hlinsko

Zřizovatel
 město Hlinsko

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2019/2020

Září 2019

Soutěž v 1. pomoci

2. místo

David Ondráček (9.A), Adéla Škrochová (9.A), Nikola Zahálková (9.A), Lucie Pudilová (8.B)


Říjen 2019

Přírodovědný klokan (školní kolo)

  • Eliška Odvárková (8.A) – 1. Místo
  • Natálie Štůlová (8.B) – 2. Místo
  • Matěj Myška (8.B)  – 3. místo

Listopad 2019

Závody v bruslení

Kategorie 3. – 5. tříd (dívky):

  • Silvie Uchytilová (4.A) – 2. místo

Kategorie 3. – 5. tříd (chlapci):

  • David Bouška (5.A) – 1. místo

Kategorie 8. – 9. tříd (chlapci):

  • Ondřej Novák (8.A) – 3. místo

Sběr kaštanů

  • Ondřej Peňáz (3.A) – 1. místo
  • David Ročeň (3.A) – 2. místo
  • Terezie Štůlová(5.B)  – 3. místo

Soutěž družstev v šachu (okresní kolo)

Kategorie 1. – 5. tříd:

  • Jiří Bouška (3.A), Jonáš Bouška (5.A), Vojtěch Machovec (4.A), Picek Josef (4.A)    – 1. místo a celkové 1. místo 
  • David Černý (5.A), Teplá Ema (3.A), Jakub Žák (3.B), Smělý Tomáš (2.B)    – 3. místo

Prosinec 2019

Florbalový turnaj

Starší žáci: 2. místo

  • Jehlička Tomáš (9.A), Kučera Vojtěch (9.A), Ondráček David (9.A), Myška Matěj (8.B), Hloušek Martin (8.B), Rys Tadeáš (8.B), Král Jaromír (8.A), Bříza Lukáš (8.A), Macháček Josef (8.A), Novák Ondřej (8.A), Pavlík Martin (8.A), Bíško Vojtěch (8.A), Janovský Josef (8.A) 

Mladší žáci: 1. místo

  • Štorek Daniel (5.A), Gregor Vojtěch (5.A), Vtípil Petr (5.A), Černý David (5.A), Bouška Zdeněk (5.A), Stehno Lukáš (5.A), Kozel Aleš (5.A), Remeš Vojtěch (6.B), Tichý Štěpán (6.A)

Leden 2020

Krajský přebor v šachu ZŠ Pardubického kraje

  • Družstvo: Jonáš Bouška (5.A), Vojtěch Machovec (4.A), Josef Picek (4.A), David Černý (5.A) – 3. místo

Zeměpisná olympiáda(školní kolo)

Kategorie 6. třída: 

  • Vojtěch Remeš (6.B) – 1. místo
  • Tomáš Jandík (6.B) – 2. místo
  • Mikuláš Martínek (6.A) – 3. místo

Kategorie 7. třída:

  • Dominik Brož (7.B) – 1. místo
  • Ondřej Sůva (7.A) – 2. místo
  • Radek Vařejčka (7.B) – 3. místo

Kategorie 8. a 9. třída:

  • Jan Drapák (8.B) – 1. místo
  • Lukáš Vašek (9.A) – 2. místo
  • David Ondráček (9.A) – 3. místo

Březen 2020

Výstava Draci – výtvarné práce

Jednotlivé práce I. kategorie:

  • Tadeáš Rybenský – 1. místo
  • Nikola Boháčová (1. A)– 2. místo

Jednotlivé práce II. kategorie:

  • Miriam Ichou – 3. místo

Recitační soutěž – školní kolo

Kategorie 2. – 3. tříd:

  • Ondřej Víšek (3. B), Maichal Ehrenberger (3. B) – 1. místo
  • Vít Novosad (2. A), Jakub Trdý(2. A) – 2. místo
  • Nela Rysová (3. B), AndělaMalivánková(2. B) – 3. místo

Kategorie 4. – 5. tříd:

  • Ela Novosadová (5. A)– 1. místo
  • Evelína Kasková (5. A)– 2. místo
  • Mikuláš Jírů (4. A)– 3. místo

Kategorie 6. – 7. tříd:

  • Mikuláš Martínek (6. A)– 1. místo
  • Ilona Moučková (7. A)– 2. místo
  • Hana Sekyrová (6. B)– 3. místo

Kategorie 8. – 9. tříd:

  • Aneta Caklová (9. B)– 1. místo
  • Ariana Pěkná (9. B)– 2. místo
  • Jan Drapák (8. B)– 3. místo