Florbalový turnaj (13. 4. 2022)

Ve čtvrtek 13. 4. 2022 se uskutečnil v naší nové sportovní hale 1. florbalový turnaj mezi školami. Některé zápasy byly velmi vyrovnané a dramatické. Proto nám obě naše družstva udělala velkou radost, když obsadila 1. místa v obou kategoriích.

Družstvo za 1. stupeň:

Jiří Trdý, Jakub Trdý, Štěpánka Vtípilová, Leontýna Štorková (4.A), Luboš Toma, Jan Pešava, Patrik Bouška, Tomáš Smělý, Adam Boháč (4.B), Matouš Gregor, Šimon Gregor (5.A), Matouš Ježek, Alexandr Pánek, Ema Bártová a Jakub Remeš (5.B)

Družstvo za 2. stupeň:

Josef Picek (6.A), Daniel Štorek, Aleš Kozel, Vojtěch Gregor, David Černý, Petr Vtípil (7.A), Štěpán Tichý (8.A), Vojtěch Remeš a Lukáš Prokop (8.B)

Okresní kolo OVOV (28. 4. 2022)

Po tříleté odmlce, kdy se akce nekonala, se naše škola zúčastnila okresního kola OVOV.

Naše družstvo ve složení Natálie Soukupová, Klára Vomlelová, Daniela Břízová, Adéla Šmahelová, Mikuláš Martínek, Petr Vtípil, Zdeněk Bouška a Štěpán Tichý obsadilo celkové 5. místo a postupuje do krajského kola v Moravské Třebové.

V soutěži jednotlivců se pak na stupně vítězů podívali Nela Dostálová a Vít Novosad, kteří vybojovali 3. místo. Na stříbrnou příčku svými výkony dosáhla Ema Bártová, která si tak zajistila přímý postup do krajského kola.

Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy!

Ředitelství ZŠ Resslova