Sportovní hala

Dlouholetý sen naší školy se stal skutečností!

Od ledna 2022 mohou žáci naší školy již plně využívat prostory v nové sportovní hale. Jedná se hlavně o sportovní prostory, nově vzniklé šatny, dvě nové učebny, společenskou místnost a sociální zařízení. Díky novému výtahu se navíc stala naše škola bezbariérovou.

Tělocvična

Hodiny tělesné výchovy se staly pro naše žáky velmi atraktivními díky profesionálně a nadstandardně vybavené sportovní hale. Vzhledem k tomu, že plochu lze rozdělit na několik zón, může probíhat více tělocviků najednou. Tato skutečnost nám kromě jiného pomůže i při tvorbě rozvrhů pro celou školu.

Na jedny z prvních fotografií se můžete podívat zde:

Sportovní hala

Šatny

Zvířátka, sportovci, míče, planety, chemické prvky a graffiti nás každé ráno přivítají v nových prostorných šatnách, kde má každé dítě k dispozici svou vlastní uzamykatelnou skříňku.

Na fotografie ze šaten se můžete podívat zde:

Šatny

Tělocvična