Vážení rodiče, milí žáci,

na základě velmi dobrých zkušeností z podzimu jsme se rozhodli opět zorganizovat sběr papíru.

Ve dnech 28. 4. 2021 (středa) od 15.00 h. a 29. 4. 2021 (čtvrtek) do 15.00 h. budou z boku hlavní budovy ZŠ Resslova přistaveny 2 kontejnery na papír (noviny, letáky, časopisy, ...) a na kartony. Do sběru se mohou zapojit všichni, kteří tak chtějí přispět do fondu Spolku přátel školy.

Žáci nahlásí odvedený sběr třídním učitelům.

Předem děkujeme za ochotu a spolupráci.

Kolektiv zaměstnanců ZŠ Resslova