Vážení rodiče, milí žáci,

oznamuje Vám, že od 27. 02. 2021 do 21. 03. 2021 platí nové nařízení vydané MŠMT České republiky o úplném uzavření škol. V textu nařízení se také dozvíte informace k ošetřovnému (viz níže).

Žádáme všechny žáky, aby svědomitě a odpovědně plnili své povinnosti při distanční výuce. Rozvrh distanční výuky platný pro všechny ročníky od pondělí 01. 03. 2021 najdete níže.

V případě jakýchkoliv dotazů, týkající se školních záležitostí, pište na zsresslovahlinsko@zsresslova.cz nebo volejte na telefon 725 079 334. Sledujte naše webové stránky www.zsresslovahlinsko.cz, kde budeme zveřejňovat nové informace.

Děkujeme všem za spolupráci a přejeme Vám všem především pevné zdraví!

Informace k provozu škol od 27. 2. 2021

Rozvrh online výuky od 1. 3. 2021