Vážení rodiče,

chceme Vám poděkovat za důvěru, kterou jste nám projevili tím, že jste zapsali své dítě do naší školy.

Nepochybujeme o tom, že společně Vaše dítě provedeme celou školní docházkou a dosáhneme toho, že mu poskytneme kvalitní vzdělání a připravíme ho na vstup do další etapy přípravy na jeho budoucí profesi.

Milí předškoláci,

těšíme se na září, až budete žáky 1.A a 1.B a budeme společně prožívat nejen chvíle ve školních lavicích, ale i aktivity, které našim žákům nabízíme.

Kolektiv ZŠ Resslova Hlinsko