Napište nám: zsresslovahlinsko@zsresslova.cz

Základní škola
Resslova Hlinsko

Zřizovatel
 město Hlinsko

Dne 21. 6. proběhl na Resslovce již tradiční Olympijský běh, kterým všichni účastníci oslavili myšlenku olympismu, férovosti a zdravé soutěživosti ve sportu. Na různě dlouhých trasách každý předvedl výkon, na který se cítil. Nezáleželo na rychlosti, ale na tom překonat se a trasu důstojně absolvovat. Drobnou odměnu v podobě fandění ostatních a občerstvení po doběhu dostali samozřejmě všichni. Ti nejrychlejší obdrželi diplom na připomenutí této akce. V jednotlivých třídách to byli: 

1. A - Nela Halamková a Matyáš Glos, 1. B - Anna Matějíčková a Adam Bláha, 2. A - Kateřina Bulenová a Dominik Mazuch, 2. B - Zuzana Sodomková a Matěj Štverák, 3. A - Lucie Boušková a Jonáš Krampera, 3. B - Adriana Hebká a Lukáš Koros, 4. A - Ester Bonaventurová a Adam Víšek, 5. A - Leontýna Lea Štorková a Jakub Trdý, 5. B - Amálie Štůlová a Jan Pešava, 6. třídy - Marie Pešavová a Matouš Gregor, 7. třída - Petra Fousková a Josef Picek, 8. třídy - Natálie Soukupová a Daniel Štorek, 9. třídy - Kristýna Marková a Štěpán Tichý.    

Velké poděkování patří všem zúčastněným. Dívkám z 8. A - Anně Šustrové a Kristýně Beránkové, které téměř celé dopoledne rozdávaly občerstvení po běhu a v neposlední řadě vodičům z 8. A a 8. B - Miriam Ichou, Nele Marešové, Kláře Vomlelové, Kristýně Netolické, Natálii Soukupové, Danielu Štorkovi, Jakubu Málkovi, Filipu Vodrážkovi a Vojtovi Nevolemu, kteří všem třídám prvního stupně ukazovali cestu a pak ještě dali maximum i do svého běhu.

DSC02738.jpg  DSC02919.jpg DSC02798.jpg