Vážení rodiče, přátelé naší školy, milí žáci,

chceme vám všem popřát pěkné prožití Velikonoc. Prožijte je v pohodě, v příjemné rodinné atmosféře, radosti a především přejeme všem pevné zdraví.

Prožíváme všichni náročné období. Víme, jak těžké to pro všechny je. Snažme se všechny tyto překážky překonat, buďme trpěliví a hlavně to ještě vydržme. Věříme, že se blížíme ke konci uzavření škol a zase se brzy ve škole potkáme. Těšíme se na vás, ve škole bez žáků je smutno. Připravili jsme vám několik novinek a asi všichni vidíte, jak roste sportovní hala. Ještě pár měsíců a budeme mít k dispozici krásné sportoviště.

Rodičům chceme poděkovat za spolupráci. I tady víme, jak to pro vás je náročné. Máme radost z toho, že vám záleží na vzdělání vašeho dítěte a se školou spolupracujete.

Mějte se všichni moc hezky, pěkně prožívejte přicházející jaro!

Petr Culek, ředitel školy a Iveta Vodová, zástupkyně ředitele

Velikonoce