Vážení rodiče,

vzhledem k pokračujícím hygienickým opatřením, uzavření škol a nejistotě, kdy se do školy opět vrátíme, jsme se rozhodli, že otevřeme po dobu distanční výuky elektronické žákovské knížky. Chceme, abyste měli ještě lepší přehled o výsledcích vzdělávání a plnění zadaných povinností Vašimi dětmi.

Přihlašovací údaje žáků do Bakalářů (elektronické žákovské knížky) budou během tohoto týdne rozeslány do školních e-mailů všech žáků (do Google Classroom).

Přihlašovací údaje pro rodiče do Bakalářů (elektronické žákovské knížky) budou během tohoto týdne rozeslány do e-mailů rodičů všech žáků (vždy jednomu rodiči).

! Do elektronické žákovské knížky se pomocí těchto přihlašovacích údajů přihlaste přes tyto webové stránky – ikona Bakaláři.

Děkujeme všem za dosavadní spolupráci a přejeme si, abychom se brzy mohli všichni do školy navrátit. Přejeme vám všem pevné zdraví a dostatek síly k překonávání problémů, které současná doba přináší.