Napište nám: zsresslovahlinsko@zsresslova.cz

Základní škola
Resslova Hlinsko

Zřizovatel
 město Hlinsko

Včera se konal již tradiční Běh olympijského dne, který proběhl za horkého, ale krásně slunečného počasí. Většina žáků naší školy se do zdolání trasy pustila s vervou a jsme rádi, že tak uctili myšlenku férovosti nejen olympijského sportování. Pomyslnými vítězi byli všichni, přesto rádi zmíníme nejrychlejší běžce z jednotlivých tříd. 1. A - Laura Bonaventurová a Adam Myška, 1. B - Linda Dostálová a David Martínek, 2. A - Nela Halamková
a Matyáš Glos, 2. B - Anna Matějíčková a Tomáš Koros, 3. A- Kateřina Bulenová a Marek Lazok, 3. B - Adéla Baťová a Matěj Štverák, 4. A - Lucie Boušková a Jonáš Krampera, 4. B - Adriana Hebká a Jakub Dopita, 5. A - Ester Bonaventurová a Matyáš Pavlík, 6. třídy - Lea Štorková a Jan Pešava, 7. třídy - Marie Pešavová a Daniel Modráček, 8. třídy Monika Hromádková a Josef Picek a 9. třídy Natálie Soukupová a Daniel Štorek. 

Za pomoc během celého dopoledne děkujeme jak předběžcům, tak i dívkám, které podávaly běžcům pití - Kláře Vomlelové, Nele Marešové, Kristýně Netolické, Natálii Soukupové, Jakubu Málkovi, Danieli Štorkovi, Davidu Černému,Ondřeji Voráčkovi, Anně Šustrové, Miriam Ichou a Elišce Rybenské (všichni z 9. A). 

DSC_0146.JPG   DSC_0177.JPG DSC_0332.JPG